Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nafije Latifi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Jahjaga: Lufta me kancerin e gjirit, një mision i mundshëm! - IndeksiOnline

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka marrë pjesë në ecjen tradicionale me moton “Zbulimi i hershëm - Mbijetesë”. Lexojeni të
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Politikat e dėshtuara pėr kancerin e gjirit - Kosova Live 360

Procedurat e stėrzgjatura janė ato qė po i bėjnė gratė e prekura me kancer tė gjirit tė ndihen tė rrezikuara pėr jetė, nėse presin pėr tė marrė shėrbimet brenda instituci
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ecja per sherim ne Prishtine - Top Channel

Gratë me kancer të gjirit në Kosovë kërkojnë nga institucionet kushte themelore për ekzaminim e diagnostikim të kësaj sëmundje. K
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kanceri i gjirit, Jahjaga: Tėngadhnjejmė mbi sėmundjen - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Fjalimi i Presidentes sė Kosovės,  Atifete Jahjaga, me rastin e Ditės sė luftės kundėr kancerit tė gjirit, nė ecjen simbolike tė qytetarėve tė Kosovės."Ky pikėtakimi ynė i pėrv
- Shtuar 2 vite mė parė


»Mesazhi i Presidentes Jahjaga nėDitėn e luftės kundėr kancerit tė gjirit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ Ecja simbolike nė Prishtinė PRISHTINE - Fjalimi i Presidentes sė Kosovės,  Atifete Jahjaga, me rastin e Ditės sė luft
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kërkojnë nga Kuvendi të mos lejojë fenë në shkolla - IndeksiOnline

Gratë intelektuale në Kosovë janë kundër përdorimit të simboleve dhe lëndëve fetare në shkolla. Aktiviste dhe gra intelektuale i janë drejtuar
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tė pastrehėt, 100 familjet qė iu miratua financimi - Panorama

Rreth 100 familje tė pastreha pėrfitojnė bonus strehimi dhe subvencion pėr tė paguar kredinė. Vendimet u morėn dje nė mbledhjen e radhės tė Kėshillit Bashkiak. Qė tė ēelet fondi pėr kėto famil
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimiet, emrat e pronareve qe do te kompensohen. - Ballkan

Autori i Lajmit: red.BASHKIA KAMEZ, QARKU TIRANE Emėrtimi i territorit Bathore 1,2,3,4, Zona Kadastrale 3992, BLLOKU 3 1 DESTAN HASAN GJANA 1936 3/30 539.4 94.9 2K 2 AJ
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 8 ->8 0 total_found -> total_found 1 8 ->8 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nafije ->nafije 0 docs[0] -> docs[0] 1 174 ->174 0 hits[0] -> hits[0] 1 228 ->228 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 latifi ->latifi 0 docs[1] -> docs[1] 1 3227 ->3227 0 hits[1] -> hits[1] 1 3682 ->3682

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos